Ciekawe Polskie Firmy

1. Win-Plast Kamil Brocki

Rolety dzień i noc, podobnie jak w przypadku żaluzji poziomych, istnieje możliwość regulacji ilości światła słonecznego. Należą również do elementów wystroju wnętrz i oczywiście pełnią funkcję dekoracyjną. Rolety dzień i noc Wrocław to prosty, ale funkcjonalny patent: prosty ruch w górę lub w dół przyciemnia lub rozjaśnia pomieszczenie. Roleta w pozycji „dzień” zapewnia lekką izolację od światła słonecznego i nadaje jej intymny i intymny efekt.

 

INFORMACJE
Nazwa Win-Plast Kamil Brocki
Telefon 735 014 830
Adres Czarnuszkowa 7, 51-180 Wrocław
Strona www https://win-plast.pl/
Email biuro@win-plast.pl

 


2. Serwis Moto Partner Dariusz Błędek

Serwis Moto Partner od wielu lat świadczy usługi mechaniczne na terenie miasta Przasnysz. Firma od jakiegoś czasu zajmuje się świadczeniem usług serwisowych maszyn budowlanych oraz ich wynajmem. Firma istnieje od 2002 roku. Od 2012 roku pod nazwą Moto Partner Service Dariusz Błędek. Pierwotnie działalność polegała na świadczeniu usług mechanicznych (które polegały na naprawie samochodów osobowych). Obecnie najpopularniejsze usługi to także wynajem koparki Przasnysz i innych maszyn.

 

INFORMACJE
Nazwa Serwis Moto Partner Dariusz Błędek
Telefon 507 045 116
Adres Żwirki i Wigury 17B, 06-300 Przasnysz
Strona www https://serwismotopartner.pl/
Email darekbledek@wp.pl

 


3. Agencja eventowa Event Show Group

Event Show Group to profesjonalna agencja eventowa oferująca kompleksową obsługę w zakresie organizacji wydarzeń kulturalnych, imprez masowych, eventów i koncertów. Firma koncentruje swoją działalność na mieście Kraków (małopolska) i jego okolicach: Tarnowie, Nowym Sączu, Katowicach i innych. Jako agencja eventowa Kraków zbudowała w ciągu swojej wieloletniej pracy bogate portfolio wydarzeń dla wielu ważnych instytucji kulturalnych i firm prywatnych.

 

INFORMACJE
Nazwa Event Show Group
Telefon +48 514 072 640
Adres Amazonek 21, 30-298 Kraków
Strona www https://www.eventshowgroup.pl/
Email eventshowgroup@gmail.com

 


4. KLM Meble

Oferujemy szyte na miarę meble kuchenne Poznań, łazienkowe biurowe, czy też szafy najwyższej jakości. Stawiamy na maksymalne zadowolenie naszych klientów, przygotowując produkty odpowiadające ich gustom i budżetowi, a każde zamówienie traktując indywidualnie. Specjalizujemy się w meblach biurowych, meblach biurowych, meblach do sal konferencyjnych i szkoleniowych, a także meblach do sklepów, aptek i recepcji. Meble są reprezentacyjne, ergonomiczne i dopracowane.

 

INFORMACJE
Nazwa KLM Meble
Telefon +48 662 745 470
Adres Rzemieślnicza 7, 62-002 Suchy Las
Strona www http://www.klmmeble.pl/
Email klmmeble@klmmeble.pl

 


5. AJP Kontenery

Produkujemy trwałe i ciepłe kontenery mieszkalne przez cały rok na terenie całej Polski. Jako ogólnokrajowy producent domów kontenerowych, możemy zaoferować najtańszą opcję dla domu kontenerowego w kuchni. Wyróżnia nas niska cena, szybka realizacja i globalne podejście! Budujemy kontenery mieszkalne 35 m2, 50 m2 i inne oraz oferujemy akcesoria takie jak klimatyzatory czy dodatkowe drzwi. Nasza klasyczna opcja obejmuje izolowany kontener oraz instalację elektryczną i grzewczą. Do tego wszystkiego dołączamy możliwość konfiguracji koloru paneli oraz ścian i drzwi!

irodai konténerek

INFORMACJE
Nazwa AJP Kontener
Telefon +48 502 871 281
Strona www https://kontenery-hale.pl/
Email ajpkontenery@gmail.com

 


6. Szkoła jazdy na Nartach Pierwszy Krok

Oferujemy kursy narciarskie i snowboardowe dla dzieci i dorosłych. Oferujemy również kurs jazdy na nartach Rzeczka i narciarstwa biegowego. Prowadzimy lekcje indywidualne lub grupowe, zawsze uwzględniając wiek i umiejętności narciarzy. Nauka jazdy na nartach i snowboardzie jest oferowana na wszystkich poziomach. Szkoła narciarska prowadzi zajęcia w języku polskim i angielskim/niemieckim.

 

INFORMACJE
Nazwa Pierwszy Krok
Adres Rzeczka 36b, 58-320 Rzeczka
Telefon +48 502 112 416
Strona www http://www.rzeczka-narty.pl/
Email pierwszykrok.rzeczka@gmail.com

 


7. Larma Tomasz Jagodziński

Instalujemy profesjonalne systemy monitoringu i telewizji CCTV dla domów, firm, hal produkcyjnych, szkół i innych lokalizacji. Swoją działalność koncentrujemy na następujących miastach: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Oborniki Śląskie, Rawicz, Krotoszyn, Twardogóra, Oława, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice i inne okoliczne miasta. Gwarantujemy kompleksową usługę obejmującą specjalizację, projektowanie, instalację i montaż monitoringu Wrocław, kamer oraz kamer CCTV. Stosowane przez nas systemy znacząco poprawiają faktyczne i postrzegane bezpieczeństwo, jednocześnie chroniąc miejsca pracy przed nieautoryzowanymi pracownikami. Ceny aparatów spadają z roku na rok, więc szukają ich nawet małe firmy.

 

INFORMACJE
Nazwa Larma Tomasz Jagodziński
Telefon 784 732 283
Adres Leśna 6, 55-100 Kobylice
Strona www https://larma.pl/
Email biuro@larma.pl

 


8. Kamal Serwis

Zatkany odpływ, rdza, zatkana rura, wycieki, nieprzyjemny zapach – to powszechne problemy ze ściekami, które prędzej czy później dotykają większość domów i firm. Jak sobie z tym poradzić? W Internecie można znaleźć wiele wskazówek dotyczących czyszczenia kanalizacji. Stosowanie chemikaliów, butelek i węży jest popularne i często skuteczne. Jednak w przypadku wielu awarii domowych te metody nie będą działać i będziesz musiał zadzwonić pod numer alarmowy kanalizacji. Pogotowie kanalizacyjne Kamal to firma zajmująca się profesjonalnym oczyszczaniem ścieków przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń na terenie miast Opola, Rybnika, Gliwic i okolic. Jesteśmy świadkami drobnych usterek takich jak zapchana rura, zator oraz te najważniejsze takie jak: zapchany szambo, pęknięta rura i inne.

 

INFORMACJE
Nazwa Kamal
Telefon 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www https://kamal-serwis.pl/
Email biuro@kamal-serwis.pl

 


9. Busy Holandia

Nasza flota autobusowa jest nowoczesna, szybka, przestronna i wygodna. Pracowity Bus Śląsk Holandia będzie z nami pracował bezpiecznie, po drugie – tanio, a po trzecie szybko. Nasze usługi skierowane są do osób podróżujących w celach biznesowych lub wakacyjnych, a także do grup zorganizowanych. Nie ma dwóch takich samych tras, dlatego zawsze skupiamy się na indywidualnym zaplanowaniu podróży. Dążymy do tego, aby nasze busy do Holandii ze Śląska były zawsze jak najwyższej jakości. Mamy na uwadze wygodę pasażerów i osobiste preferencje!

 

INFORMACJE
Nazwa Busy Holandia
Telefon 662 492 950
Strona www http://busyholandianiemcy.pl/
Email vipbus1@interia.pl

 


10. MK Rusztowania

Na skład ekip pracujących dla firmy zaliczają się monterzy rusztowań z wieloletnim doświadczeniem. Ważne jest dla nas zarówno ich przygotowanie fizyczne, jak i teoretyczne na wynajem rusztowań Wrocław. Wiemy, że nie należy oszczędzać na fachowcach i ich szkoleniu, ponieważ właśnie od zależy bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji.

 

INFORMACJE
Nazwa MK Rusztowania
Telefon 660 462 785
Adres Irysowa 31, 51-117 Wrocław
Strona www https://mk-rusztowania.pl/
Email m.k.rusztowania@wp.pl

 


11. Budstone

Stosowane przez nas technologie w szczególności takie jak mikrocement na taras oraz beton architektoniczny (tłoczony, polerowany, dekoracyjny, mikrocement) są bardzo nowoczesne. Więc być może nie słyszałeś jeszcze o wielu. Dzięki innowacyjności są popularnym i modnym rozwiązaniem w eleganckich wykończeniach wnętrz. Dzięki zastosowaniu posadzek dekoracyjnych z betonu i żywicy (epoksydowa, cienkowarstwowa) można osiągnąć naprawdę piękne i trwałe efekty. Skutkuje to rosnącym zainteresowaniem tą technologią w naszym regionie i całej Polsce!

 

INFORMACJE
Nazwa Budstone
Telefon 533 244 803
Adres Centrum 567, 34-382 Wieprz
Strona www https://www.budstone.eu/
Email produkcja@poczta.fm

 


12. Biuro rachunkowe Rachmistrz

Do naszej pracy podchodzimy sumiennie i odpowiedzialnie, aby nie narażać jej na większą biurokrację niż to konieczne! Dlatego oferowane przez nas usługi księgowe muszą spełniać wszystkie Twoje wymagania. Tak zwana mała i kompleksowa obsługa księgowa, obsługa kadrowo-płacowa, prowadzenie ksiąg rachunkowych i obsługa księgowa ZUS to tylko niektóre z nich. Ponadto zapewniamy pomoc przy rejestracji i przekształceniu firmy, optymalizacji podatkowej i innych ważnych sprawach. Wszystkich Klientów zapraszamy do zakładki „Strefa Klienta”, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa dostęp do specjalnej platformy. Księgowość Kraków na pełen etat to dużo pracy dla firm, więc te usługi się opłacają.

 

INFORMACJE
Nazwa Rachmistrz
Telefon 509 725 575
Adres Powstańców 25a, 31-422 Kraków
Strona www https://rachmistrz.krakow.pl/
Email ksiegowosc@rachmistrz.krakow.pl

 


13. Kriskon Klimatyzacja

Polecamy również zdrową klimatyzację w domach i mieszkaniach. Dzięki precyzyjnym wskaźnikom, takim jak temperatura powietrza, wilgotność i jedno i drugie, dopasowujemy optymalne klimatyzatory do określonej przestrzeni. Pozostałe ustawienia związane ze schłodzonym powietrzem należy skonfigurować dla biura, a inne dla salonu, w którym dzieci spędzają dzień. Klimatyzacja Wrocław w domu będzie inna niż w mieszkaniu we Wrocławiu. Dlatego przy wyborze jednego z nich należy wziąć pod uwagę wiele ważnych czynników.

 

INFORMACJE
Nazwa Kriskon Klimatyzacja
Telefon +48 792 120 180
Adres Morelowa 1, 55-010 Smardzów
Strona www https://kriskonklimatyzacja.pl/
Email kriskon.kz@wp.pl

 


14. Paper-Tech

Filc akustyczny to gęsty materiał techniczny składający się ze specjalnych włókien. Znajduje zastosowanie w różnych zastosowaniach przemysłowych i domowych! W zależności od gęstości i impregnacji filc akustyczny może mieć różną sztywność, twardość i grubość. Oferujemy klucz hydrauliczny do rur, filc w różnych formach: jako taśmy, taśmy do belek stropowych lub maty dźwiękochłonne. Filc akustyczny doskonale sprawdza się jako element zabezpieczający przed zarysowaniami i uszkodzeniami materiału. Może być również stosowany jako zabezpieczenie do łączenia ostrych krawędzi. Filc pełni również rolę przekładki, izolatora termicznego, tłumika drgań oraz posiada dobre właściwości termiczne, akustyczne i dźwiękoszczelne.

 

INFORMACJE
Nazwa Paper-Tech
Telefon 798 701 981
Adres Jutrzyna 1b, 57-120 Jutrzyna
Strona www https://paper-tech.pl/
Email twojtucki@paper-tech.pl

 


15. Hotel Zielony Zakątek

Hotel Zielony Zakątek to miejsce, w którym znajdziecie Państwo wygodne noclegi Ostrołęka i odpoczniecie po ciężkim dniu pracy. Tutaj znajdziesz spokój z dala od miejskiego zgiełku, czy to na rodzinnym wyjeździe, czy w podróży służbowej. Posiadamy pełną restaurację, która zadowoli najbardziej wymagające gusta. Zapraszamy do skorzystania z naszej restauracji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W czasie wolnym można również cieszyć się zielenią wokół hotelu. Inne główne atrakcje to hotelowa plaża i dwa stawy, a także piękny park z zabytkowym pałacem w tle. Spokój naszego sąsiedztwa i komfort naszego noclegu sprawiają, że chce się tu wracać!

 

INFORMACJE
Nazwa Hotel Zielony Zakątek
Telefon 29 764 32 55
Adres Susk Stary 10, 07-411
Strona www hotel Ostrołęka
Email biuro@zielonyzakatek.net

 


16. LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe

Immobilizer LUCAR IMMOCAN to niezwykły, elektroniczny, ukryty i skuteczny sposób na zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą. Urządzenie zapewnia, że ​​zapłon zostanie przerwany w przypadku próby jego uruchomienia przez nieupoważnioną osobę. Nawet gdyby miała klucze! Samochód z LUCAR IMMOCAN odblokowuje się za pomocą jednej kombinacji różnych przycisków na samochodzie. Ta kombinacja znana jest tylko właścicielowi, co zabezpiecza ten pojazd przed kradzieżą! W przypadku nieautoryzowanej próby rozruchu pojazd jest zabezpieczany poprzez wyłączenie zapłonu. Nasi instalatorzy obsługują następujące miasta: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk i całą Polskę.

 

INFORMACJE
Nazwa LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe Sp. z o.o.
Telefon 698 43 43 53
Adres Jabłeczna 13/23, 50-539 Wrocław
Strona www https://zabezpieczenia-samochodowe.pl/
Email kontakt@zabezpieczenia-samochodowe.pl

 


17. Optisolar PV Kamil Burczaniuk

Nasze komponenty to najnowocześniejsze i certyfikowane moduły i falowniki dostępne na rynku. Dzięki temu masz pewność, że Twój system fotowoltaiczny będzie działał niezawodnie przez wiele lat. Gwarantujemy korzystne warunki, bezpieczeństwo i szybką realizację, aby panele fotowoltaiczne Lubelskie szybko generowały prąd. Zajmujemy się wszystkimi krokami z zakładem energetycznym związanymi z podłączeniem obiektu do sieci. Pomagamy wypełnić zgłoszenie do programu Mój Prąd.

 

INFORMACJE
Nazwa Optisolar PV Kamil Burczaniuk
Telefon 781 033 446
Adres Górne 30a, 21-310 Bezwola
Strona www https://fotowoltaikalubelskie.com/
Email optisolarpvbiuro@gmail.com

 


18. Radca Prawny Leszek Chmura

Radca prawny Leszek Chmura to kompetentny prawnik Wrocław, którego cel zawodowy to skuteczne i profesjonalne doradztwo prawne. Adresatami jego usług są klienci indywidualni, podmioty gospodarcze oraz instytucje. Do zakresu świadczonej pomocy prawnej należy zaliczyć doradztwo prawne, w tym analiza dokumentów, sporządzanie pism procesowych, redagowanie projektów umów, czy też reprezentowanie przed organami administracji publicznej, w sporach sądowych oraz postępowaniach nieprocesowych.

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmura
Telefon +48 602 350 035
Adres Bolesława Drobnera 32 (parter), 50-257 Wrocław
Strona www https://lex.germanica.pl/
Email radca.prawny@germanica.pl

 


19. Pracownia Retro Me

 

INFORMACJE
Nazwa Retro Me
Telefon 609 807 036
Adres Warszawa ul. Stalowa 33, 03-425
Strona www Stroje dla hostess
Email info@retrome.pl

 


20. Salon Meblowy Invita Design

Invita Design oferuje oryginalne meble łazienkowe na wymiar Wrocław przy Braniborksia 44 we Wrocławiu. W ciągu 7-10 dni roboczych wspólnie z naszym biurem stworzymy projekt łazienki oraz wizualizację 3D. Oferowane ekskluzywne meble łazienkowe to produkt włoskiej marki Scavolini, z którą współpracujemy od ponad 20 lat! Najwyższej jakości meble łazienkowe, wyjątkowa kolekcja kolorów i wzorów pozwala nam spełnić Państwa oczekiwania estetyczne i funkcjonalne. Projektujemy i dostarczamy eleganckie meble łazienkowe, umywalki, stoły i inne meble łazienkowe w odpowiednim rozmiarze.

 

INFORMACJE
Nazwa Invita Design
Telefon 506 164 809
Adres Braniborska 44, 51-180 Wrocław
Strona www https://invitadesign.pl/
Email invitadesign@invitadesign.pl

 


21. Agencja SEO

 

INFORMACJE
Nazwa ViralMedia
Telefon +48 607 410 420
Adres Orzechowa 45/12, 50-540 Wrocław
Strona www https://pozycjonowanie-stron.net.pl/
Email pozycjonowanie.viralmedia@gmail.com

 


22. Germanica biuro

Jako biuro tłumaczeń Wrocław, pragniemy być liderem w tłumaczeniach lokalnych, dlatego chcemy służyć Ci jak najlepiej. Wysoka, szybka realizacja i atrakcyjna cena to trzy trendy, które rozwijamy. Podane przez nas szczegóły znajdziesz w zakładce o tej samej nazwie. Przygotowaliśmy również nowoczesne rozwiązania w postaci tabel, w których możesz od razu przesłać nam dokumenty do wyceny i tłumaczenia.

 

INFORMACJE
Nazwa Germanica
Telefon +48 507 187 504
Adres Drobnera 32, 50-257 Wrocław
Strona www https://www.germanica.com.pl/
Email kontakt@germanica.com.pl

 


23. Poler-Grand Gięcie rur

 

INFORMACJE
Nazwa Poler-GRAND
Telefon 513 402 686
Adres Osada Kolejowa 12, 81-220 Gdynia
Strona www https://giecie-rur.pl/
Email biuro@poler-grand.pl

 


24. Geodeta Świebodzin

INFORMACJE
Nazwa Agata Rynek
Telefon 725 946 448
Adres 67-410 SŁAWA Nowy Rynek 23C
Strona www geodezja Świebodzin
Email geodezjarynek@wp.pl

 


25. Ruch Ewangelizacja.eu

Słowo zbawienie wywołało wiele zamieszania i kłótni na podstawie różnych wersetów. Wszystko to wynika z różnych kontekstów, które możemy rozważyć. Ochrona oznacza zachowanie, zachowanie, wolność. Ważne jest, aby zrozumieć, co Bóg chce uwolnić i zbawić.

26. Bezpieczny Dom Opieki Nestor

Bezpieczn Dom Opieki Warszawa – Ośrodki Opieki i Rehabilitacji NESTOR zapewniają całodobową opiekę i intensywną rehabilitację dla rannych, chirurgicznych, niepełnosprawnych, przewlekle chorych i seniorów. Codzienna obecność pielęgniarek, fizjoterapeutów i nadzór lekarski umożliwia mieszkańcom poddanie się regularnej opiece specjalistycznej i opiekuńczej oraz rehabilitacji. Oferowane zabiegi to np. rehabilitacja poudarowa Warszawa, fizjoterapię, detoksykację lub fale uderzeniowe.

 

INFORMACJE
Nazwa Nestor BDO
Telefon +48 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa
Strona www https://rehabilitacja-mazowsze.pl/ http://bdo-nestor.pl/
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 


27. Panda Usługi Budowlane

 

INFORMACJE
Nazwa Panda
Telefon +48 570 908 108
Adres Rajdowa 10, 94-003 Łódź
Strona www instalacje gazowe Zgierz
Email instalacjepanda@gmail.com

 


28. Biuro geodety Archigeo

INFORMACJE
Nazwa ArchiGeo
Telefon +48 509 234 234
Adres Legnicka 37/1, 59-500 Złotoryja
Strona www geodeta Bolesławiec
Email biuro@archigeo.com.pl

 


29. Wynajem kontenerów

 

INFORMACJE
Nazwa Dan BUD
Telefon 792 459 575
Adres Kokotek 48, 41-700 Ruda Śląska
Strona www wywóz gruzu Śląsk
Email biuro@dan-bud.pl

 


30. Amigos Busy

 

INFORMACJE
Nazwa Amigos
Telefon +48 796 85 83 84
Adres Wieluńska 28, 98-170 Widawa
Strona www busy do Niemiec Łódź
Email kontakt@amigosprzewozy.pl

 


31. Dekoracje balonowe

Dostarczamy balony urodzinowe, ślubne, na wieczór panieński, balony na baby shower, bukiety balonowe Warszawa na otwarcie firm oraz inne imprezy okolicznościowe. Oszałamiająca Pracownia Balonowa stale poszerza swoją ofertę, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Zapraszamy do zapoznania się z zakładkami dla poszczególnych usług, wzbogaconymi o wiele aktualnych zdjęć naszych realizacji. Mamy nadzieję, że przekona to Państwa do wyboru naszej firmy!

INFORMACJE
Nazwa Pracownia Odlotowy Balon
Telefon +48 608 057 696
Adres Skarbka z Gór 15A/17, 03-287 Warszawa
Strona www https://odlotowybalon.pl/
Email kontakt@odlotowybalon.pl