Dom,  Usługi

Modułowe kontenery mieszkalne i sanitarne

Jesteśmy tutaj, aby wysłuchać i znaleźć szybkie rozwiązania wszystkich Twoich próśb. Nasza firma oferuje wysokiej jakości naprawy zarówno produktów gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych.
Wyposażenie i restrukturyzacja – Klienci mogą poprosić o zmiany w już zainstalowanej konstrukcji. Oferujemy również usługi wyposażenia wnętrz, aby pomóc naszym klientom tworzyć przestrzenie, które są dla nich naprawdę wyjątkowe.
Modułowe rozwiązania Artpawilony służą jako centrale korporacyjne, biura satelitarne, budynki instytucjonalno-administracyjne oraz biura dla małych firm.

Nowoczesne jedno- i wielopiętrowe budynki można konfigurować na wiele sposobów, włączając w to niezależne biura, sale konferencyjne, eleganckie hole, kuchnie, toalety oraz duże otwarte przestrzenie na kabiny lub inne systemy ścianek działowych. Z łatwością postawimy Ci kontener biurowy czy też kontener mieszkalny. Po latach podróżowania po siedmiu morzach kontenery morskie znajdują drugie życie jako niedrogi ekologiczny materiał budowlany. W związku z tym na całym świecie są architekci i projektanci, którzy stają się z nimi niesamowicie kreatywni, wcielając ich w imponujące gmachy. Zawsze będziemy realizować nasze wytyczne dotyczące jakości, którymi są „jakość, bezpieczeństwo, komfort, niskoemisyjność, przyjazność dla środowiska, innowacyjność i zrównoważony rozwój”. W zależności od naszych doskonałych zdolności badawczych, produkcji na dużą skalę, wysokiej jakości produktów i lepszych sposobów obsługi, możemy dostarczyć Ci niewyobrażalną przestrzeń życiową. Zawsze czekamy na współpracę z Państwem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *