ODPOWIEDZI NA 5 PYTAŃ DOTYCZĄCYCH CZYSZCZENIA TAPICERKI

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio miałeś profesjonalne czyszczenie tapicerki? Twoje meble tapicerowane odgrywają kluczową rolę w życiu domowym Twojej rodziny. Kanapy, sofy, pufy i krzesła do jadalni dają Twojej rodzinie możliwość wygodnego wspólnego spędzania czasu. 

W rezultacie elementy te ulegają znacznemu zużyciu z dnia na dzień. Od narażenia na napoje i okruchy powodujące plamy po sierść zwierząt domowych i unoszący się w powietrzu kurz, Twoje tapicerowane meble są brudne i brudzi, tak jak ubrania. Ale w przeciwieństwie do robienia prania co tydzień, czyszczenie tapicerki może nie być czymś, o czym myślisz zbyt często.

Nasi technicy czyszczenia tapicerki odpowiedzą na Twoje pytania

Ponieważ czyszczenie tapicerki wrocław jest często pomijanym, ale niezbędnym zadaniem, pojawia się wiele pytań dotyczących tego procesu. Wielu właścicieli domów chce zapytać, jak najlepiej wyczyścić tapicerkę, ale nie są pewni, gdzie się zwrócić. 

Profesjonalni technicy z Chem-Dry są tutaj, aby odpowiedzieć na niektóre z najczęstszych pytań dotyczących czyszczenia tapicerki. Możemy zapewnić informacje i usługi, których potrzebujesz, aby odpowiednio chronić i konserwować wszystkie Twoje ulubione meble. 

1. Dlaczego czyszczenie tapicerki jest ważne?

Twoje meble tapicerowane zapewniają nie tylko Twojej rodzinie wygodne miejsce do siedzenia. Te pokryte tkaniną meble wychwytują również unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu i innych zanieczyszczeń, które w innym przypadku unosiłyby się w powietrzu w Twoim domu i prawdopodobnie wywoływały reakcje alergiczne. Dotyczy to także tematu jakim jest pranie tapicerki samochodowej wrocław.

Jeśli tkanina nie jest regularnie czyszczona, może zostać przeładowana kurzem, co uniemożliwi jej skuteczne wychwytywanie unoszących się w powietrzu cząsteczek. Z kolei może ucierpieć jakość powietrza w domu.

Jednak dzięki czyszczeniu tapicerki przeprowadzonemu przez techników Chem-Dry możesz pozbyć się kurzu i łupieżu kryjącego się w tapicerce. 

2. Czy środki do czyszczenia tapicerki są tego warte?

Kiedy masz ograniczony budżet do pracy, chcesz mieć pewność, że otrzymujesz jak najwięcej za swoje pieniądze. Chociaż profesjonalne czyszczenie mebli może wydawać się luksusem, w rzeczywistości jest to inwestycja, która z czasem się zwraca.

Nasze usługi pomagają przedłużyć żywotność Twoich mebli, pozbywając się ubitego brudu i kurzu, który kryje się w tkaninie obiciowej. Dodatkowo możemy pomóc usunąć uporczywe plamy , które w innym przypadku mogą spowodować, że rozważysz wymianę mebli, co będzie kosztować znacznie więcej niż ich czyszczenie. 

W ramach naszej usługi sprzątania możemy również zastosować środek zabezpieczający, który zapewni, że w przyszłości będziesz odpychać plamy.

3. Co robią czyściciele tapicerki?

Nasze środki do czyszczenia tapicerki najpierw usuwają brud i brud z tkanin tapicerowanych, wykorzystując nasz drobiazgowy i skuteczny proces ekstrakcji na gorąco (HCE). Po wyczyszczeniu mebli możemy również nałożyć specjalny środek zabezpieczający tworząc osłonę wokół włókien tkaniny. Dodanie środka ochronnego sprawi, że Twoje meble będą wyglądać świetnie z biegiem czasu. Jeśli potrzebujesz pomocy w radzeniu sobie z silnymi zapachami, możesz również skorzystać z zastosowania naszego potężnego rozwiązania dezodoryzującego, które eliminuje źródło nieprzyjemnych zapachów zamiast je maskować. Czyszczenie narożnika może przynieść wiele szkód, gdy używa się złych środków chemicznych.

4, Jakiego środka do czyszczenia tapicerki używają profesjonaliści?

Środek do czyszczenia tapicerki używany przez profesjonalistów Chem-Dry w ramach procesu ekstrakcji na gorąco nosi nazwę The Natural. Natural jest nie tylko wystarczająco bezpieczny i delikatny, aby można go było stosować na delikatnej tapicerce. Jest również bezpieczny dla dzieci i zwierząt. Możesz mieć całkowity spokój ducha, gdy nasi technicy używają The Natural w Twoim domu, ponieważ wszystkie jego składniki znajdują się na liście.

5. Jak najlepiej wyczyścić tapicerkę sofy? 

Prawidłowe czyszczenie tapicerki zużywa minimalną ilość wody i zero detergentów. To właśnie sprawia, że ​​proces ekstrakcji na gorąco, opracowany przez Chem-Dry, jest tak świetną opcją dla tapicerki.

Proces HCE wykorzystuje naturalną moc nasycania dwutlenkiem węgla, aby ostrożnie usuwać brud, brud i środki powodujące plamy, które przyklejają się do włókien tapicerki głęboko w sofie. Ponieważ tapicerka wysycha w ciągu kilku godzin po oczyszczeniu przez ekstrakcję nawęglania na gorąco, nie musisz się martwić, że mokre meble będą pożywką dla pleśni i pleśni. 

Zacznij od czyszczenia tapicerki przez ekspertów, którzy wiedzą, jak chronić Twoje ulubione meble, jednocześnie promując ich trwałość. Zadzwoń (800) CHEM-DRY już dziś, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących ze współpracy z naszymi technikami, aby utrzymać meble pokryte tkaniną w czystości!