Rzeczy do rozważenia w przypadku pojedynczych rzęs a przedłużania rzęs

Oczy są oknem duszy, ponieważ działają po prostu jako brama do twojej wewnętrznej osobowości. Dłuższe, grubsze i pełniejsze rzęsy nie tylko pomagają przyciągnąć więcej uwagi do oczu, ale mogą również pomóc zwiększyć ogólną pewność siebie. Piękne oczy otoczone obszernymi i wyrazistymi przedłużeniami rzęs pomogą Ci przenieść Twój wygląd na wyższy poziom.

Istnieje wiele sposobów na podkreślenie naturalnych rzęs; tusz do rzęs, rzęsy, makijaż oczu itp. to tylko kilka sposobów na uzyskanie obszernego wyglądu. Ale ostatnio branża kosmetyczna została zachwycona trendem przedłużania rzęs . Chociaż przedłużanie rzęs jest świetne, wiele pań może mieć problem z wyborem przedłużeń i pojedynczych rzęs, aby stworzyć zapierający dech w piersiach wygląd.

Przedłużanie rzęs a indywidualne rzęsy – które są lepsze?

Gdy w pełni zrozumiesz różnicę między przedłużaniem rzęs a pojedynczymi rzęsami, wybór między nimi będzie całkiem prosty. Przyjrzyjmy się różnicom między tymi opcjami rzęs, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję! Przedłużanie rzęs Łódź to nasza specjalizacja, pomożemy Ci we wszystkim.

Czym są przedłużanie rzęs?

Czy jest lepszy sposób na niewykrywalne, nieważkie wzmocnienie naturalnych rzęs niż przedłużanie rzęs? Przedłużanie rzęs to absolutny faworyt wśród tych, którzy chcą uzyskać naturalnie wyglądające rzęsy bez wysiłku. Mówiąc najprościej, dodali przedłużenia do twoich istniejących rzęs, które rzucają wraz z twoimi naturalnymi rzęsami.

Istnieją trzy rodzaje przedłużania rzęs: syntetyczne, jedwabne i z norek. Rzęsy nakłada profesjonalna rzęsistka za pomocą specjalnie opracowanego trwałego kleju do rzęs. Odpowiednio nałożone na rzęsy nie podrażnią oka ani nie uszkodzą korzeni naturalnych rzęs. Dlatego nie rezygnując z jakości i profesjonalizmu, decydując się na klasyczne przedłużanie rzęs lub przedłużanie rzęs objętościowych . Nie powinieneś zadowalać się niczym mniej niż absolutnie najlepszym!

Nałożenie pełnego zestawu rzęs zajmie około dwóch do trzech godzin. Aby utrzymać je przez cały rok, będziesz musiała odwiedzać profesjonalnego rzęsa co trzy do czterech tygodni na sesje uzupełniania rzęs, w zależności od twojego naturalnego cyklu rzęs i tego, jak pilnie przestrzegasz wskazówek dotyczących pielęgnacji rzęs. Produkty do makijażu na bazie oleju, para, sauny i szarpanie rzęs mogą wpływać na ich retencję. Dlatego sugerujemy unikanie tych działań za wszelką cenę. Zagęszczanie rzęs Łódź jest nieco droższe niż pojedyncze rzęsy, ale zdecydowanie jest dobrą inwestycją, ponieważ trwa dłużej.

Możesz być zachwycony spojrzeniem celebrytów na czerwonym dywanie i możesz chcieć, aby Twój profesjonalny salon przedłużania rzęs zapewnił Ci ten sam styl rzęs. Ale dobry artysta rzęs pomoże ci zdecydować, jakiego rodzaju rzęs potrzebujesz, w zależności od zdrowia twoich naturalnych rzęs. Eksperci od rzęs mogą wybrać tylko określoną długość lub grubość klasycznego zestawu do przedłużania rzęs na konkretne rzęsy, ponieważ nie wszystkie rzęsy są takie same. Narażanie zdrowia Twoich naturalnych rzęs to ostatnia rzecz, jakiej pragniemy.

Czym są rzęsy indywidualne?

Pod wieloma względami pojedyncze rzęsy przypominają rzęsy w formie pasków, ponieważ wyglądają jak paski rzęs. Podobnie jak paski do rzęs, są dostarczane w paczce z grupami trzech syntetycznych rzęs, które są ze sobą połączone. Pojedynczy zestaw do rzęs zawiera krótkie, średnie i długie kępki, tymczasowy klej, pęsety i środek do usuwania kleju. Używając kleju do sztucznych rzęs, który utrzymuje się przez około dwa tygodnie, pojedyncze rzęsy można nakładać na powiekę lub bezpośrednio na rzęsę. Pojedyncze rzęsy są tymczasowe i tańsze niż przedłużanie.

Poszczególne rzęsy można dostosować w zależności od pożądanego wyglądu rzęs. Jeśli chcesz dodać więcej dramatyzmu kącikowi oka, musisz zastosować więcej pasków w tym obszarze. Jeśli zależy nam na równomiernym rozłożeniu linii rzęs, najlepiej nałożyć je równomiernie wokół oka.

Ponieważ pojedyncze rzęsy znajdują się w kępie po trzy, naturalne rzęsy mogą nie być w stanie utrzymać ich wagi. Ponadto rzęsy naturalne rosną w różnym tempie. Mogą trwale uszkodzić powiekę, jeśli nałożysz kępkę na więcej niż jedną rzęsę. Naturalna rzęsa, która szybko rośnie, może pociągać inną, która rośnie powoli, prowadząc do cienkich i łysych plam. Ostatnią rzeczą, jakiej ktokolwiek by chciał, jest zniszczenie naturalnych rzęs.

Nowicjuszowi nałożenie rzęs może zająć trochę czasu, ale gdy już się do tego przyzwyczaisz, możesz je dość szybko nałożyć i łatwo je później usunąć. Dzięki praktyce i cierpliwości opanowanie tej umiejętności może zająć od pięciu do trzydziestu minut. Aby jednak wyglądały świeżo i jak nowe, będziesz musiał codziennie powtarzać tę procedurę.

Co jest dla Ciebie najlepsze?

Chociaż wybór, czy chcesz przedłużyć rzęsy czy pojedyncze rzęsy, jest całkowicie oparty na osobistych preferencjach, Wisp Lashes zaleca umówienie się na konsultację z profesjonalnym technikiem rzęs na temat różnych rodzajów rzęs i tego, który z nich będzie najlepiej pasował do kształtu Twoich oczu i jest naturalny. rzęsy. Każda metoda nakładania rzęs ma wiele zalet, a z pomocą profesjonalistów na pewno znajdziesz stylizację, która będzie pasować zarówno do Twojego stylu, jak i budżetu!

Umów się na wizytę w Wisp Lashes już dziś, odwiedzając naszą stronę internetową lub dzwoniąc do nas! Posiadamy doświadczenie i wiedzę, której potrzebujesz, aby uzyskać rzęsy wymarzone!